Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central

  • 80 м²

Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central London розташовані районі Бейзуотер, а станція метро Ноттінг-гілл-гейт - за 5 хвилини пішки. Гості можуть скористатися Wi-Fi як для роботи, так і для відпочинку.

В апартаментах є тераса.

У Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central також є повністю обладнана кухня з усім необхідним.

Апартаменти мають першокласне розташування, на відстані 4.7 км від Вестмінстерського абатства та на відстані 4.6 км від Трафальгарської площі. Меморіальний дитячий майданчик принцеси Діани знаходиться біля апартаментів. Помешкання розташоване за 15 хвилин їзди на машині від Сучасної галереї Тей. Marylebone знаходиться за 25 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central Лондон
Notting Hill Studios By Dmontrio
Ціна лише для моб. пристроїв

Notting Hill Studios By Dmontrio

8.4
Дуже Добре 817 відгуків
62 м від помешкання
USD 189 USD 170
за ніч
Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location
Ціна лише для моб. пристроїв

Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location

7.8
Добре 41 відгук
225 м від помешкання
USD 293 USD 264
за ніч
3Br Notting Hill Amazing Location
Ціна лише для моб. пристроїв

3Br Notting Hill Amazing Location

233 м від помешкання
USD 665 USD 599
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Paddington
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Опалення
    • Тераса

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Marylebone розташований на відстані 2.3 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Paddington
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Stylish 2Br Notting Hill Flat Quiet Central Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити